راهنمای لباس پوشیدن برای گردن کوتاه ها

موقعیت دکمه!
به دام خطای دید نیفتید!
به خاطر داشته باشید هرقدر کت، ژاکت یا پالتوی شما یقه‌‌ای بازتر داشته باشند بهتر است به‌خصوص اگر دکمه‌شان پایین‌تر بسته شود. به کت نمونه‌ای که برای‌تان انتخاب کرده‌ایم دقت کنید، وجود تنها یک دکمه کافی است چون در جای مناسب قرار گرفته است. با این روش بخش بالای بدن‌تان کشیده و به دنبالش گردنی بلندتر خواهید داشت.

راهنمای لباس پوشیدن,اصول لباس پوشیدن

اگر دکمه ندارید، کمربندها را دریابید
ممکن است با خودتان فکر کنید این وسط تکلیف کاردیگان‌ها یا لباس‌های بی‌دکمه چه می‌شود؛ اینجاست که نباید خاصیت کمربند را دست‌کم گرفت. این بار هم کمربند کاردیگان یا کت‌تان را تا حد امکان روی خط کمر ببندید و باز هم خطای دید ایجاد کنید!

فقط فراموش نکنید که استفاده از کمربندهای نازکتر روی لباس بهتر از مدل‌های ضخیم و پهن است. همین الان با دو مدل کمربند یک امتحان ساده بکنید؛ نتیجه ظاهر شما را نجات می‌دهد!

یقه را فراموش نکنید
اشتباه بزرگ
شال‌های پهن یا بلوزهای یقه‌اسکی انتخاب جالبی برای شما نیستند. شما قرار است گردن‌تان را بلندتر نشان دهید نه اینکه خودتان را زیر انبوهی از بافتنی‌ها پنهان کنید.

بهترین انتخاب
ما پیشنهاد می‌کنیم حتی الامکان سراغ بلوزها یا پلیورهایی بروید که یقه‌های هفت یا گرد دارند. این مدل‌ها باعث می‌شوند گردن‌تان کشیده و بلند به نظر برسند. نگاهی به این مدل‌ها بیندازید و الگو‌ بردارید.

خط های ناجی
می‌خواهیم یک راز ساده اما مفید را به شما بگوییم؛ اگر شما هم گردن کوتاه و توپری دارید علاوه بر اینکه باید به فرم یقه توجه کنید بهتر است یقه‌های هفت را با مدل‌های راه‌راه عمودی همراه کنید. این کار به شکل عجیبی شما را با گردنی کشیده نشان می‌دهد.

حرکت در محدوده زیورآلات مجاز
سراغ بلندها نروید
یکی از اشتباهات خانم‌هایی که گردن کوتاهی دارند، انتخاب گردنبندهای ضخیم و بلند است. باور کنید این مدل‌ها کوچکترین جذابیتی به ظاهر شما اضافه نمی‌کنند. اگر خیلی دوست دارید از گردنبند استفاده کنید صفحه بعد راهش را به شما می‌گوییم. فقط تا قواعد را یاد نگرفته‌اید بی‌گدار به آب نزنید!

گل سینه‌ بهتر از همیشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *